Bírók

A 2017. évi licenccel rendelkező díjíugrató bírók névsora:

http://www.dijugratas.hu/#/Officials/Judge

 

Bírói vizsga eredményei 2013

Bírói vizsga eredményei 2014

 

Versenyértékelő lap

 

2016-ben a saját szintjének megfelelő, sikeres vizsgát tett bírók névsora:

 

Abay Pál
Bálint Gábor
Bardóczky Veronika
Benyovszky Béla Mihály
Bródi-Bánó Csilla
Budavári Anikó
Fehér Károly
Kárpáti Rita
Kempelen Judit
Krizsán János
Kunos Attila
Orcifalvi Borbála
Sáli Gábor
Samu Kriszta Fanni
Süle Szabolcs Péter
Szabó Péter
Tuska Pál

 

2016 évre érvényes bírói minősítések:

 

Fugli Károly Nemzetközi 4
Schlezák Melinda Nemzetközi 3
Szabó Csaba, dr. Nemzetközi 3
Burucs Balázs dr. Nemzetközi 2
Pintye Éva, dr. Nemzetközi 2
Korbán Krisztián Nemzetközi 1
Abay Pál I. osztályú
Babochay György I. osztályú
Bálint Gábor I. osztályú
Banka Éva I. osztályú
Bencsik József I. osztályú
Fehér Károly I. osztályú
Fodorné Horváth Anett I. osztályú
Frank Elemér I. osztályú
Juhász Tibor I. osztályú
Juhász Zoltán I. osztályú
Krizsán János I. osztályú
Kunos Attila I. osztályú
Nagy Lajos I. osztályú
Pataki-Csete Dorottya I. osztályú
Sáli Gábor I. osztályú
Sümeghy Péter I. osztályú
Szabó Gábor I. osztályú
Szapper Imre I. osztályú
Szebényi Dániel I. osztályú
Szladek Róbert I. osztályú
Tuska Pál I. osztályú
Vámos Valentína I. osztályú
Benedek Gábor II. osztályú
Bönde Ferenc II. osztályú
Bubán Zsolt II. osztályú
Csór Zoltán II. osztályú
Ecsedi Levente II. osztályú
Fülöp Sándor II. osztályú
Gömbös Endre II. osztályú
Gulyás Gábor II. osztályú
Iváncsik Sándor II. osztályú
Jancsó Mária II. osztályú
Jónás Melinda II. osztályú
Juhász Dóra II. osztályú
Kárpáti Rita II. osztályú
Kempelen Judit II. osztályú
Kis Ágnes II. osztályú
Kiss Pál II. osztályú
Kovács Krisztina II. osztályú
Machay János II. osztályú
Obermayer Ferenc II. osztályú
Prutkay Zoltán II. osztályú
Szarkáné Egry Vera II. osztályú
Széplaki Pál II. osztályú
Szladekné Papp Éva II. osztályú
Berente Alexandra III. osztályú
Botta Zsófia III. osztályú
Bölecz Virág Ráhel III. osztályú
Csentericz Zoltán III. osztályú
Dobi Péter III. osztályú
Dr. Nagy Zsuzsanna III. osztályú
Fári János III. osztályú
Fodor Dóra III. osztályú
Fodor Nikolett III. osztályú
Katona Linda III. osztályú
Kucsora István III. osztályú
Kunné Fekete Alexandra III. osztályú
Lakatos Miklós László III. osztályú
Lászlóné Horváth Anna III. osztályú
Paska Zsolt III. osztályú
Samu Kriszta Fanni III. osztályú
Szabó Fruzsina III. osztályú
Szabó Péter III. osztályú
Szalai Klaudia III. osztályú
Töreky Andrea III. osztályú
Urkom Szilvia III. osztályú
Vindeczkerné Harsányi Erika III. osztályú
Bardóczky Veronika Gyakorló
Benyovszky Béla Mihály Gyakorló
Bródi-Bánó Csilla Gyakorló
Budavári Anikó Gyakorló
Cseresnyés Petra Gyakorló
Fodor István Gyakorló
Orcifalvi Borbála Gyakorló
Pap Alexandra Gyakorló
Rózsahegyi Róbert Gyakorló
Süle Szabolcs Péter Gyakorló